Doprava

A) KURÝRní přeprava

Abychom Vám mohli garantovat rychlé dodání zboží, zajistili jsme pro Vás smluvně přepravu zásilek společnostmi DPD a Messenger. Den před doručením zásilky Vás bude kurýrní služba informovat e-mailem nebo textovou zprávou. V případě, že budete chtít změnit termín doručení, můžete tak jednoduše učinit odpovědí na tuto textovou zprávu nebo e-mail. Zboží Vám bude doručeno během tří pracovních dnů.

Všechna naše vína jsou adekvátně zabalena a po celou dobu přepravy pojištěna až do výše 50 000 Kč pro případ rozbití nebo ztráty zboží během přepravy zásilky.

Doporučujeme, abyste si vždy pečlivě zkontrolovali zásilku, resp. počet a stav balíků, v případě jejich poškození se, prosím, držte bodu 6.4 našich obchodních podmínek.

B) Osobní odběr ve výdejních místech

Zboží si můžeme osobně vyzvednout v síti výdejních míst DPD, Uloženky a prodejen Mountfield ve více než 80 místech po celé České republice.

 

Garance bezpečnosti balení

VinoDoc s.r.o. používá pouze spolehlivý, bezpečný a ekologický způsob balení Vigoroso. Tento mezinárodně patentovaný systém balení pro spedici lahví je navržen tak, aby zabalené zboží vydrželo nejtěžší nárazy a pády, k jakým může dojít při jeho přepravě. Celý obal je 100% recyklovatelný.

CENY za dopravu

Cena za doručení zboží kurýrní službou DPD činí 140 Kč, v případě osobního vyzvednutí v síti prodejen DPD, Úloženky 90 Kč. Přeprava prostřednictvím kurýrů Messenger stojí 130 Kč. Pokud si v našem e-shopu objednáte zboží v minimální hodnotě 2500 Kč, je doprava prostřednictvím DPD nebo Messenger zdarma