Co je HNvíno

HNvíno je společný projekt mediálního domu Economia, a.s., a společnosti Vinodoc s.r.o, který touto cestou umožňuje svým zákazníkům seznámit se a využít široký výběr kvalitních vín a dalších služeb, na které se VinoDoc s.r.o. specializuje. Prostřednictvím HNvíno objevíte pečlivě vybraná vína z Itálie, Francie, Španělska, České republiky, Německa, Rakouska, Argentiny nebo Maďarska. Zboží můžete vybírat a nakupovat z pohodlí svého domova prostřednictvím intuitivního e-shopu společnosti VinoDoc, která v tomto sektoru působí již řadu let a za tu dobu si svým přístupem a prosazováním kvality získala mnoho věrných zákazníků.

Partneři projektu

Mediální dům Economia, a.s., který je důležitým hráčem na poli on-line médií a digitalizace mediálního obsahu a významným vydavatelem ekonomického a odborného tisku, provozuje úspěšné zpravodajské servery HN.cz a Aktuálně.cz, freemailové portály i tematické internetové tituly. Economia vydává deník Hospodářské noviny, týdeníky Ekonom a Respekt a několik odborných titulů v tištěné i digitální formě.

VinoDoc s.r.o., která je obchodní společností specializující se na nabídku a prodej vín s ověřenou kvalitou, která pocházejí z uznávaných vinařských oblastí v Evropě. Společnost nabízí své zboží a služby nejen v České republice, ale také na Slovensku a hodlá expandovat i do dalších evropských zemí. Během několika let vybudovala nejširší nabídku italských vín v rámci srovnatelných e-shopů v ČR.

Od vinařů k vám domů!

Sortiment projektu HNvíno je pečlivě vybírán a aktualizován z tisíců vzorků, které zástupci společnosti VinoDoc ochutnají každý rok mimo jiné prostřednictvím zájezdů za vínem, které pro své klienty společnost VinoDoc s.r.o. pořádá. V naší nabídce najdete zhruba 250 vín, která průběžně obměňujeme dle sezóny a zpětné vazby od zákazníků. Každý měsíc tak na HNvíno najdete něco nového a pokud Vás naše nabídka zaujme, můžete nabízené zboží pohodlně objednat. Pokud se stanete našimi zákazníky, Vaše osobní údaje budeme zpracovávat v souladu s podmínkami ochrany osobních údajů, které nám určují příslušné právní předpisy (GDPR).

VinoDoc s.r.o. se zaměřuje se zejména na rodinná vinařství, která tradičně reprezentují kvalitu v daném regionu. Se všemi vinaři spolupracujeme napřímo, na základě osobních vztahů a nevyužíváme žádné prostředníky. Z pražského skladu pak vína distribuujeme po celé České republice. Vína k Vám v souladu s našimi obchodními podmínkami zpravidla dorazí do dvou pracovních dní.

Nákupy bez omezení a s dopravou zdarma!

V rámci projektu HNvíno nemá společnost VinoDoc s.r.o. žádné omezující požadavky týkající se Vašeho nákupu a vše probíhá v souladu s ochranou práv spotřebitelů. Můžete si objednat jednu láhev na večer i 200 lahví jako dárky pro své obchodní partnery. Pokud si v našem e-shopu objednáte zboží v minimální hodnotě 2500 Kč je doprava prostřednictvím DPD nebo Messenger zdarma.

Pokud jste tu prvně a chcete si naše služby vyzkoušet, využijte našeho 200 Kč dárkového poukazu na nákup vín. Stačí se zaregistrovat a jako bonus k registraci do e-mailu dostanete unikátní jednorázový slevový kód. Minimální hodnota nákupu pro uplatnění slevy musí být 1000 Kč.

Váš tým HNvíno!