Často kladené dotazy a naše odpovědi

Proč nakupovat víno na internetu?

Online prodej vín je dnes celosvětově rozšířeným modelem. Výhodou je široký sortiment vín na jednom místě a samozřejmě také úspora času. Vína si můžete rychle vybrat dle konkrétních parametrů a preferencí.

Eshopy nabízí lepší ceny vín než většina kamenných vinoték. Pokud potřebujete pomoci s výběrem vína, můžete oslovit našeho sommeliéra prostřednictvím chatovacího okénka, případně výběr zkonzultovat po telefonu: 734 525 053 .

 

Vaše ceny obsahují i DPH?

Ano, jedná se o konečné ceny s platnou daní z přidané hodnoty ve výši 21 %.

 

Obsahují ceny i náklady spojené s balením a dodáním zboží?

Při objednání šesti lahví (mohou být mix) je doprava, která je zajišťována kurýrní službou, zdarma. Při objednání méně než šesti lahví aplikujeme za dopravu poplatek 105 Kč (DPD), respektive 115 Kč (Messenger). Balení a přepravní krabice EWINE jsou zdarma, nejsou zde tak žádné další náklady.

 

Mohu si objednat i jednu láhev?

Ano, samozřejmě. Je třeba jen počítat s poplatkem za dopravu ve výši 105 Kč (DPD) nebo 115 Kč (Messenger).

 

Za jak dlouho po objednání mohu počítat, že mi víno přijde?

Víno k Vám dorazí kurýrní službou zpravidla během dvou pracovních dnů. Den předem Vám kurýrní služba zašle oznámení o doručení zásilky SMS zprávou nebo e-mailem. Detailní informace o přepravě naleznete zde.

 

Chtěl bych si objednat kvalitní víno a mám strach, že se cestou lahev rozbije.

Vína rozesíláme prostřednictvím přepravních krabic Vigoroso, které již v Německu, Francii a Itálii bezpečně přepravily více jak 2 mil. lahví. Jedná se o praktický, bezpečný a díky 100% recyklaci i ekologický způsob přepravy, který ve spojení s kurýrní službou zajistí, že si víno vychutnáte včas a v pořádku.

 

Nejde mi zaplatit kartou, co s tím?

V případě, že neprošla online platba, tak nás prosím kontaktujte, abychom případně mohli způsob platby v rámci objednávky pozměnit.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte.

Více informací