0 Kč
1285.jpg
1285.jpg
  • Ochutnávkový balíček
  • , Česká republika
  • Suché víno

Ochutnávkový balíček "Česká kráska"

Johann W cuvee white, 2014, známkové víno (2ks) Víno je komplexní, má výraznou chuť, a vůni nabízející zajímavou minerální slanost.Míchání vína se zúčastnili přední sommelieři i obchodníci s vínem, kteří mají bohaté zkušenosti s tuzemskými i zahraničními produkty. Barva vína je zlatavá, se slámovým odleskem. Vůně je komplexní a přitom velmi jemná, projevují se v ní tóny medu, teplého másla, smetany a rozkvetlých růží. Cuveé RED 2011, Kolby (2ks) Cuvée Modrého portugalu a Cabernetu Sauvignon rubínové barvy s ovocnějším projevem. Cuvée Modrého portugalu a Cabernetu Sauvignon rubínové barvy s ovocnějším projevem j...

289 Kč
249 Kč

6
Doprava zdarma na všechny produkty
6 12 18 24

Skladem

Cena za balení: 1 494 Kč

Popis vína

Ochutnávkový balíček "Česká kráska"

Johann W cuvee white, 2014, známkové víno (2ks)

Víno je komplexní, má výraznou chuť, a vůni nabízející zajímavou minerální slanost.Míchání vína se zúčastnili přední sommelieři i obchodníci s vínem, kteří mají bohaté zkušenosti s tuzemskými i zahraničními produkty. Barva vína je zlatavá, se slámovým odleskem. Vůně je komplexní a přitom velmi jemná, projevují se v ní tóny medu, teplého másla, smetany a rozkvetlých růží.

Cuveé RED 2011, Kolby (2ks)

Cuvée Modrého portugalu a Cabernetu Sauvignon rubínové barvy s ovocnějším projevem. Cuvée Modrého portugalu a Cabernetu Sauvignon rubínové barvy s ovocnějším projevem jak ve vůni tak chuti, třísloviny jsou jemné a kyselina je v harmonii. Vůně vyzrálá, ovocná s tóny přezrálých višní a tabáku. V chuti příjemná jemná tříslovina s tóny hořké čokolády a černého ovoce.

Müller-Thurgau, pozdní sběr, Exclusive 2015, Skalak (2ks)

Vinařství je zaměřeno především na výrobu starších ročníků. Nabízí ale i vína mladého typu barrique pro co nejširší okruh zákazníků. Víno vyrábí především z nakoupených hroznů. Jejich roční produkce je kolem 100 000 litrů a pracují s nejmodernější technologií. Při zrání červených vín se používají nové francouzské sudy barrique. Cílem vinařství je především produkce vysoce kvalitních vín.

Více

Oblast

  • Země původu Česká republika
  • Druh vína Ochutnávkový balíček
  • Typ vína Suché víno

Proč nakupovat u nás

Doprava ZDARMA nad 1000 Kč

Doprava ZDARMA na všechny objednávky nad 1000 Kč – Po Praze doručení ve stejný den (při objednání do 12.30 hodin), celá republika do 24 hodin od objednání do 16.00 hodin.

Garance vrácení peněz

Víno Vám nechutná? Nevadí! Vyzvedneme si víno u Vás a vrátíme Vám peníze za celý karton zpět.

Minimální objednávka 6ks

Abychom byli schopni nabídnout nejlepší možnou cenu, prodáváme víno pouze v kartonu po 6 ks.