0 Kč
  • ,

Absolut Elyx 0,7 l- vodka

Absolut Elyx je královnou mezi vodkami a nadchne i ty nejnáročnější požitkáře. Základem je ruční výroba od začátku až do konce. V roce 2013 obdržela Absolut Elyx první místo v soutěži „World Spirits Competition“ v San Franciscu! Luxusní vodka Elyx je navíc stáčená v krásné, designové lahvi, která jistě zazáří ve Vašem interiéru. Chuť a profil vodky Absolut Elyx má vyváženou, hedvábnou strukturu, přírodní aroma a ihned rozpoznatelnou charakteristickou chuť. Vůně snoubí tóny anýzu, čerstvé chlebové kůrky s náznaky oříšků a je doplněna špetkou suchosti, díky které je chuť bohatá, ale zároveň vyrovnaná. V z...

930 Kč
898 Kč

Skladem

Cena za balení: 898 Kč

Popis vína

Absolut Elyx 0,7 l- vodka

Absolut Elyx je královnou mezi vodkami a nadchne i ty nejnáročnější požitkáře. Základem je ruční výroba od začátku až do konce.

V roce 2013 obdržela Absolut Elyx první místo v soutěži „World Spirits Competition“ v San Franciscu!

Luxusní vodka Elyx je navíc stáčená v krásné, designové lahvi, která jistě zazáří ve Vašem interiéru.

Chuť a profil vodky

Absolut Elyx má vyváženou, hedvábnou strukturu, přírodní aroma a ihned rozpoznatelnou charakteristickou chuť. Vůně snoubí tóny anýzu, čerstvé chlebové kůrky s náznaky oříšků a je doplněna špetkou suchosti, díky které je chuť bohatá, ale zároveň vyrovnaná. V závěru je cítit stopa lahodně aromatického koření.

O výrobci

Dědictví se promítá do každé kapky Elyx. Při výrobě je používána výhradně zimní pšenice pěstovaná na farmě Råbelöf ve Švédsku. Vodka se vyrábí ve švédském městečku Åhus. Voda nutná pro výrobu té nejemnější vodky je přírodně filtrovaná, přičemž kompletní výroba probíhá manuálně, kdy je vodka destilována v měděné nádobě z roku 1921. Při výrobě byla oprášena autentická technika  používaná v roce 1929. Díky návratu ke kořenům výroby, vznikla ojedinělá vodka s šarmantní hedvábnou strukturou.

Více

Oblast

Proč nakupovat u nás

Doprava ZDARMA nad 1000 Kč

Doprava ZDARMA na všechny objednávky nad 1000 Kč – Po Praze doručení ve stejný den (při objednání do 12.30 hodin), celá republika do 24 hodin od objednání do 16.00 hodin.

Garance vrácení peněz

Víno Vám nechutná? Nevadí! Vyzvedneme si víno u Vás a vrátíme Vám peníze za celý karton zpět.

Minimální objednávka 6ks

Abychom byli schopni nabídnout nejlepší možnou cenu, prodáváme víno pouze v kartonu po 6 ks.